Arkitektum Web logo
Arkitektum Web logo

Kontakt

Support: a-web@arkitektum.no       Salg: Klikk her for å be om et uforpliktende tilbud på nye nettsider eller andre tjenester

Ansatte

Tor Kjetil Nilsen

Tor Kjetil Nilsen

Utviklingsleder

tor@arkitektum.no

Tlf: 48 14 84 68

Hallstein Søvik

Hallstein Søvik

Daglig leder

hallstein@arkitektum.no

Tlf: 98 22 00 07

Henning Jensen

Henning Jensen

Systemutvikler

henning@arkitektum.no

Tlf: 902 31 989

Jørgen Tellnes

Jørgen Tellnes

Systemutvikler

jorgen@arkitektum.no

Tlf: 99 35 29 90

 

Benjamin Dehli

Benjamin Dehli

Systemutvikler / interaksjonsdesigner

benjamin@arkitektum.no

Tlf: 922 92 719

Veronika Andersen

Veronika Andersen

Systemutvikler

veronika@arkitektum.no

Tlf: 476 13 288

Permisjon til 1.januar 2017

Dag Olav Dahle

Dag Olav Dahle

Systemutvikler

dagolav@arkitektum.no

Tlf: 48 20 86 88

Tine Høllre

Tine Høllre

Webutvikler

tine@arkitektum.no

Tlf: 98 83 91 31

Arkitektum Web logo

Postadresse:
Postboks 4
3833 Bø i Telemark

Besøksadresse:
Hellandtunet
Kyrkjevegen 6
3800 Bø i Telemark

Telefon: 35 59 59 00

Epost: post@arkitektum.no